DAB dambretes nometne


Jūlija beigās norisinājās lielā Dambretes attīstības biedrības bērnu nometne, kurā piedalījās vairāk kā 40 dalībnieki no visiem DAB centriem – Cēsīm, Baložiem, Ikšķiles, Salaspils un Zolitūdes.

Kā ik gadu, šis ir gada gaidītākais notikums jaunajiem dambretistiem un viņu treneriem, jo līdzās intensīvajiem dambretes treniņiem nometnē notiek arī dažādi citi pasākumi. Šogad tā bija smaržu meistarklase, ko vadīja Kitija no Made by Kitty Kelly, futbola mači, pašaizsardzības nodarbības Jiu-Jitsu trenera Artūra Kozlovska vadībā. Tāpat talantu šovs un pastaiga virs koku galotnēm un brauciens pa gaisu virs Gaujas Valmieras sajūtu parkā. Visi kopā svinējām dalībnieku dzimšanas un vārda dienas.

Kā atzīst nometnes vadītāja Ruta “Nometne bija izdevusies, jo tajā piedalījās inteliģenti un labi audzināti bērni.”

Atsauksmes no nometnes dalībniekiem:
* Laima un Līva no Baložiem – Mums vislabāk patika, ka braucām uz Valmieras sajūtu parku un taisījām smaržiņas. Patika dambretes nodarbības.
* Anete no Salaspils – Man ļoti patika dzīvot kopā ar savām draudzenēm, tas, ka varējām daudz smieties. Nometnē bija garšīgs ēdiens. Man patika visas spēles un aktivitātes.
* Toms no Ikšķiles – Man nometnē patika viss. Vislabāk patika pašaizsardzības treniņi, jo tur iemācīja, kā tikt vaļā no kaušļa.
* Martynas no Zolitūdes – Man visvairāk patika nometnē, ka mēs gājām uz Sajūtu parku. Ieteiktu arī citiem braukt uz nometni, jo te ir interesanti!
* Mārcis no Cēsīm – man vislabāk patika talantu šovs, jo tur bija interesanti triki un anekdotes. Braukšu vēl! Ieteikšu braukt arī saviem draugiem, jo nometnē var iegūt jaunus draugus.